Bransoletka ze stali chirurgicznej z opalizującymi koralikami, monetą i gwiazdką

B03
1 Przedmiot

Bransoletka z najnowszej kolekcji z modnym motywem monety angielskiej i gwiazdki. Biżuteria wykonana z wysokiej jakości stali chirurgicznej oraz szlifowanych, opalizujących kryształów w nieregularnym kształcie, które w zależności od kąta padania światła zmieniają swój kolor oraz  pięknie podkreślą kolor twojej skóry. Zawieszki, łańcuszek oraz zapięcie w kolorze złotym.

Niezwykle subtelna  pasująca do każdej stylizacji .Biżuteria ze stali chirurgicznej  nazywana też stalą szlachetną lub nierdzewną pokryta została warstwą złota, a dodatkowo zabezpieczona lakierem jubilerskim, dzięki czemu jest niezwykle trwała. Stal chirurgiczna nie  jest odporna  na działanie detergentów oraz kosmetyków.

54,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bransoletka z najnowszej kolekcji z modnym motywem monety angielskiej i gwiazdki. Biżuteria wykonana z wysokiej jakości stali chirurgicznej oraz szlifowanych, opalizujących kryształów w nieregularnym kształcie, które w zależności od kąta padania światła zmieniają swój kolor oraz  pięknie podkreślą kolor twojej skóry. Zawieszki, łańcuszek oraz zapięcie w kolorze złotym. Niezwykle subtelna  pasująca do każdej stylizacji .Biżuteria ze stali chirurgicznej  nazywana też stalą szlachetną lub nierdzewną pokryta została warstwą złota, a dodatkowo zabezpieczona lakierem jubilerskim, dzięki czemu jest niezwykle trwała. Stal chirurgiczna nie  jest odporna  na działanie detergentów oraz kosmetyków.

Biżuteria ze stali chirurgicznej jest antyalergiczna, dlatego będzie najlepszym wyborem dla osób z wrażliwą skórą.

Największą zaletą biżuterii ze stali chirurgicznej jest świetna jakość i niska cena. Wyglądem biżuteria jest bardzo podobna do biżuterii złotej niemal nie do rozpoznania  gołym okiem 

Poczuj się piękna, zmysłowa dzięki naszej biżuterii i zamów już dziś!

B03
1 Przedmiot
Zapięcie
karabińczyk z przedłużeniem z blaszką na końcu
Zawieszka
0,4 cm gwiazdka
0,5 cm moneta

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło